Hangisi isteğinize daha yakın? 

Markalaşma Araçları

Grafik tasarım, video, web araçlarını içeren, markanıza fayda sağlayabilecek her türlü tasarımı kapsar. Örneğin web sitesi oluşturmak, broşür tasarlamak, logo tasarlamak, kurumsal kimlik tasarlamak, kartvizit tasarlamak, tanıtım klipleri tasarlamak, afiş tasarlamak  şeklinde örneklenebilir.

 

Mobil Uygulama Çözümleri

Bir yazılımcısınız veya bir şirketsiniz. Yaptığınız Android, IOS yahut web için geliştirdiğiniz appler için arayüz geliştirebiliyoruz. Ayrıca ses fx ve mobil oyunlar için ses fx, muzik üretimi yapıyoruz.

 

Mimari Animasyon

Projelendirmek istediğniz her hangi bir fikrinizi hareketli bir biçimde oluşturmak istiyorsunuz. Herhangi bir bölgenin örnek projelerini sunum haline getirebilmek veya mekanlarınızı detaylı bir şekilde tanıtmak istiyorsunuz. Detaylı animasyon öğelerini kullanarak tüm mimari projelerinizi 3 boyutlu animasyon haline getirebiliyoruz.

E- Ticaret Çözümleri

Bir mağazanız var veya yok. Sadece bir eticaret sitesine ihtiyacınız var. İsterseniz tüm tasarım, yönetim süreçlerini birlikte yapabiliyoruz. Veya sadece tasarlayarak ve kurulum yaparak size teslim ediyoruz. Tüm pazarlama araçlarını bu hizmet kapsamında kuruyoruz.

 

Video Grafik & VFX

Mobil uygulamalar için tanıtım filmi, reklam filmi, sosyal medya için tanıtım filmleri, video fx ve video editleme ile alakalı aklınıza gelebilecek hemen her şey. Bunlar ve benzer fikirleriniz varsa bu bölüm ilginizi çekecektir.

 

3 Boyutlu Modelleme

Öğrenciler, iş insanları, mimarlık firmaları, iç mimarlık firmaları, oyun firmaları veya hobi amaçlı, ders maçlı 3 boyutlu modellemeye dair tüm ihtiyaçlarınız için yardımcı oluyoruz. 

Hazırsanız, başlayalım mı?

bize ulaşın